the TURK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

the TURK

the TURK

AnasayfaPortalAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

İstanbul'da Karadeniz fırtınası

YazarMesaj
MeTooR

MeTooR

İstanbul'da Karadeniz fırtınası Empty
MesajKonu: İstanbul'da Karadeniz fırtınası   İstanbul'da Karadeniz fırtınası Icon_minitimeC.tesi Nis. 12, 2008 4:14 am

Bordo-Mavili oyuncular Galatasaray maçı için çok iddialı konuştu.
12.4.2008

Bordo-Mavili oyuncular Galatasaray maçı için çok iddialı konuştu.Yattara, "Galibiyet için geldik" derken, Barış Memiş ise, "Rakibimizin hesapları bizi ilgilendirmez" ifadesini kullandı.

Ali Sami Yen Stadı’nda Galatasaray ile kozlarını paylaşacak olan Trabzonspor, dün öğle saatlerinde İstanbul’a indi... Zorlu deplasmana Denizlispor galibiyetinin morali ile gelen Bordo-Mavililer, şampiyonluk hesapları yapan Aslan’ın planlarını bozmakta da bir hayli kararlı. Adı gündemden hiç düşmeyen ve Ersun Yanal’ın da en önemli kozu olan İbrahima Yattara, “Burada herkes beni seviyor. Trabzonspor’dan ayrılmadan önce şampiyonluk görmek istiyorum. Ben burada çok mutluyum” sözleriyle taraftarları bir kez daha rahatlattı. İstanbul’a galibiyet için geldiklerini de vurgulayan Gineli, “İyi bir takımız ve bunu büyük maçlarda göstereceğiz” dedi. Performansıyla sivrilen Barış Memiş ise, “Rakibimizin şampiyonluk hesapları bizi ilgilendirmez. Bu maça en az Galatasaray kadar önem veriyoruz” yorumunu yaptı.

İstanbul'da Karadeniz fırtınası
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-