the TURK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

the TURK

the TURK

AnasayfaPortalAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Souness haber bekliyor!

YazarMesaj
MeTooR

MeTooR

Souness haber bekliyor! Empty
MesajKonu: Souness haber bekliyor!   Souness haber bekliyor! Icon_minitimeC.tesi Nis. 12, 2008 4:13 am

Teknik direktör sorununu bir an önce çözmek isteyen Galatasaray'da Greame Souness, Adnan Polat'a "Çağırdığınız anda İstanbul'dayım. Bir kez daha Galatasaray'da çalışmak bana gurur verir" mesajını gönderdi.
11.4.2008

Teknik direktör arayışlarını sürdüren Galatasaray'da, Greame Souness ismi gittikçe ağırlık kazanmaya başladı. Geçtiğimiz günlerde çevresine, "Dünyaca ünlü bir isimle anlaştım ancak kim olduğunu babamın oğluna bile söylemem" diyen Adnan Polat'ın, İskoç hocayla görüşmeye devam etmesi, "Polat, adını sır gibi sakladığı hocayla arasındaki pürüzleri çözemedi" şeklinde yorumlandı. Sarı-Kırmızılı kulübün başkanının 'B planı' olarak uzun süredir yedekte tuttuğu Souness'a, "Önümüzdeki sezon takımın başında seni düşünüyorum. Ancak yönetim kurulundaki arkadaşlarımla da konuşmam lazım. Sen her şeye rağmen hazır ol" dediği öğrenildi. Souness ise "Ben hazırım. 'Gel' dediğiniz anda İstanbul'dayım. Bir kez daha Galatasaray'da çalışmak bana gurur verir" cevabını verdi.

Souness haber bekliyor!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-