the TURK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

the TURK

the TURK

AnasayfaPortalAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

'Kaçmak için Beşiktaş'a gelmedim'

YazarMesaj
MeTooR

MeTooR

'Kaçmak için Beşiktaş'a gelmedim' Empty
MesajKonu: 'Kaçmak için Beşiktaş'a gelmedim'   'Kaçmak için Beşiktaş'a gelmedim' Icon_minitimeC.tesi Nis. 12, 2008 4:05 am

OFTAŞ yenilgisi sonrasında Ertuğrul Sağlam dikkat çekici açıklamalar yaptı.
12.4.2008

1 ‘Hiçbir yere gitmiyorum’
OFTAŞ yenilgisi sonrasında Ertuğrul Sağlam dikkat çekici açıklamalar yaptı. Sağlam şöyle konuştu: 2010’un ocak ayına kadar sözleşmem var. İnsanların sabırsızlıkları kulübe hep zarar verdi. Del Bosque, Tigana gitti, Beşiktaş kaybetti. İki maç kaybedince, tepki gösterince kaçmak için gelmedim. İşime sıkı sıkı sarıldım...

2 Yenilginin nedeni kötü futbol
“Yenilginin nedeni ne hakem, ne seyircisiz stat, ne cezalı futbolcular, ne de sakatlardır... Mağlubiyetin tek nedeni oynadığımız kötü futboldur. Şampiyonluğa oynayan bir takım gibi oynamadık. Bundan 4 hafta önce 3 yenilgi alacağımızı söyleseler inanmazdık. Şampiyonluga oynayan takım engel tanımamalı.”

3 Transfer çalışmaları başladı
“Artık, bundan sonraki dönem için çalışmalara başlayacağız. Transfer hazırlıklarına zaten devre arasında start vermiştik. Mutlu hocanın da izlediği isimler var. Gelecek sezon, kaliteli transferlerle kadromuzu güçlendireceğiz. Birçok şeyi yaşayarak tecrübe ettik. Bu tecrübemiz ışığında, bu işi bizden iyi yapacak olan olamaz.”

'Kaçmak için Beşiktaş'a gelmedim'
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-