the TURK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

the TURK

the TURK

AnasayfaPortalAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Bİ FİLİSTİNLİ YETİMDE SEN BÜYÜT...!

YazarMesaj
ZAİMOĞLU

ZAİMOĞLU

Bİ FİLİSTİNLİ YETİMDE SEN BÜYÜT...! Empty
MesajKonu: Bİ FİLİSTİNLİ YETİMDE SEN BÜYÜT...!   Bİ FİLİSTİNLİ YETİMDE SEN BÜYÜT...! Icon_minitimeÇarş. Mart 12, 2008 1:04 pm

LÜTFEN SADECE OKUMAYALIM BUNUN İÇİN ÇABA SARFEDELİM. BU İŞLER SADECE BU ZULMU YAPANLARA KÖTÜ SÖZ SÖYLEMEKLE OLMUYOR. ELİMİZDEN BİRŞEY GELMEZ DİYENLER İŞTE BU ELİNİZDEN GELİR. KÜLFETİ AZ AMA RAHMETİ ÇOK. PEYGAMBER EFENDİMİZ (s.av) [u]''YETİM BULUNAN SOFRADA BEREKET VARDIR O EVİN RIZKI ARTAR.'' BUYURUYOR.[/u] HEM DÜNYADA HEMDE AHİRETTE BUNUN MEYVELERİNİ ALCAZ. LÜTFEN YARDIM EDİNİZ...!

İHH ve YETİM ÇALIŞMALARI
İHH İnsani Yardım Vakfı kuruluşundan günümüze, nerede olursa olsun sıkıntıya düşmüş, felakete uğramış, savaş, tabii afet v.b. sebeplerle kimsesiz, korunmasız kalmış ve istismara açık çocuklara gerekli insani yardımı ulaştırıp, güvenceye almak için tüm gerekli girişimleri yapmayı kendisine görev edinmiştir.

İHH İnsani Yardım Vakfı, bir yandan felakete uğramış insanlara acil yardım ulaştırırken öte yandan insan tacirlerinden, organ mafyasından önce yetimlere ulaşmak; yetimleri sağ kalan yakınlarına veya güvenilir yetkin ellere teslim edinceye kadar emin ortamlarda gözetip her tür ihtiyaçlarını karşılamak misyonu ile hareket etmektedir.

Yetim çalışmalarımızın temel amacı, yaşamını tek başına idame ettirmeye gücü yetmeyen yetimlerimize kendi ayakları üzerinde duracak kapasiteye ulaşıncaya kadar destek olmak, eğitimlerini sağlamak ve onları aile şefkati ile hayata hazırlamaktır.

İHH İnsani Yardım Vakfı, savaş, doğal afet, açlık ve yoksulluk bölgelerinde yetim ve korumasız çocukların kendi topraklarında kültürlerinden kopmadan, öncelikle yakınları yanında yaşamasını önemsemektedir. Kimsesi olmayan çocuklar için ise barınma imkânı ve ortamı sağlamaktadır. Bunun için açılan yetimhanelerin aile ortamını andırmasına ve çocukların sevgi, huzur ve şefkat atmosferinde her türlü ihtiyaçlarının en iyi şekilde yerine getirilmesine dikkat edilmektedir.

Nasıl bağış yapabilirim?
Bir yetime sponsor olabilirsiniz
Vakıf Merkezi'ne gelerek nakdi olarak yardımda bulunabilirsiniz

Online bağış sistemini kullanarak internet üzerinden bağış yapabilirsiniz

Bağışınızı banka hesap numaralarımıza havale olarak gönderebilirsiniz

Bağışınızı 530 37 79 numaralı posta çeki hesabına yatırabilirsiniz
Daha baska neler yapabilirim

Bİ FİLİSTİNLİ YETİMDE SEN BÜYÜT...!
1 sayfadaki 1 sayfası