the TURK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

the TURK

the TURK

AnasayfaPortalAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Beşiktaş günlüğü

YazarMesaj
MeTooR

MeTooR

Beşiktaş günlüğü Empty
MesajKonu: Beşiktaş günlüğü   Beşiktaş günlüğü Icon_minitimePaz Nis. 13, 2008 9:07 am

Siyah-Beyazlılar'da voleybol, hentbol, kürek ve boks şubelerinden sorumlu, yönetim kurulu üyesi Bülent Deriş bu sezon tüm aksiliklerin kendilerini bulduğunu belirtti.
13.4.2008

‘Bedava penaltıyı
dışarı atalım’
Siyah-Beyazlılar’da voleybol, hentbol, kürek ve boks şubelerinden sorumlu, yönetim kurulu üyesi Bülent Deriş bu sezon tüm aksiliklerin kendilerini bulduğunu belirterek, ligi iyi bir yerde bitirmek istedikleri söyledi. Hakem hatalarından yakınan Eriş, “Herkes için adil bir yönetim istiyoruz. Kesinlikle bize uydurma bir penaltı verilsin demiyoruz. Zaten verilirse de, oyuncularımıza ‘dışarı atın’ diye ricada bulunacağız” dedi.

Kara Kartal’a
‘Sağlam’ izin
Gençlerbirliği Oftaş’a 1-0 yenilerek, şampiyonluk yarışında büyük yara alan Siyah-Beyazlılar, teknik direktör Ertuğrul Sağlam’ın verdiği izin doğrultusunda, dünü ve bugünü izinli olarak geçirecek. Beşiktaşlı oyuncular, deplasmanda oynayacakları Çaykur Rizespor karşılaşmasının hazırlıklarına, yarın Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri’nde yapacağı antrenmanla başlayacak.

Erdoğan: Beşiktaş’ı
ezdirmeyeceğiz
Beşiktaş Kulübü Asbaşkanı Levent Erdoğan, bu sezonki başarısız tablonun faturasını hakemlere kesti. Erdoğan, “Artık Beşiktaş’ın üzerine oynanan bilinçli ve bilinçsiz davranışların son bulması gerekir. Bize yakışan duruş içerisinde ahlâki ve hukuki kaidelere uyarak her türlü savaşı vereceğiz, Beşiktaş’ı kimseye ezdirmeyeceğiz. Biz yenilmedik, yendirildik” diye tepki gösterdi.

‘Bursa taraftarını
istemiyoruz’
Beşiktaş Yönetim Kurulu üyesi Hüseyin Yücel, hakem hataları ve verilen ağır cezaların bu kadar fazla olmasının altında artık farklı düşünceler aradıklarını belirtti. Yücel, sezonun ilk yarısında oynadıkları Bursa maçına, Siyah-Beyazlı taraftarların alınmadığını hatırlatarak, “Biz de cezamız nedeniyle, tarafsız sahada oynanacak olan karşılaşmaya, Bursaspor taraftarının alınmamasını istiyoruz. Bu talebimizi ileteceğiz” diye konuştu.

‘UEFA yanlış yazdı’
Kartal’ın Slovak yıldızı Filip Holosko, matematiksel olarak şanslarının sürdüğü müddetçe, şampiyonluk yarışının içinde olakacaklarını belirtti. UEFA’da, ‘Sezonu ilk iki sırada bitireceğimizi zannetmiyorum’ şeklindeki ifadesinin doğru olmadığını belirten Holosko, “Bu açıklamalar yanlış. Ben hem karakter, hem de takım arkadaşlarıma olan inancım gereği, Beşiktaş’ın içinde bulunduğu hedefte sonuna kadar yürüyeceğine inanıyorum” diye konuştu.

Transfer rüzgârı
Beşiktaş’ta yeni sezon yapılanması için düğmeye basıldı. Menacer Sinan Engin, bugün Dinamo Moskova’nın Spartak Moskova ile oynayacağı maçı izlemek için Rusya’ya gitti. Yardımcı hoca Mutlu Topçu ise Çek Cumhuriyeti’ne gidip, Sparta Prag’ın stoperi Kadlec’i mercek altına aldı. Teknik direktör Ertuğrul Sağlam’ın da Fransa’da transfer görüşmelerinde bulunduğu ifade edildi.

Jovanoviç bekleniyor
Yeni sezonda Beşiktaş’ın transfer listesinde yer alan Standard Liege’in golcüsü Milan Jovanoviç için geri sayıma başlandı... Sırbistan Milli Takımı’nda da görev yapan yıldız oyuncuyu yakından takip eden yetkililer, Belçika ekibiyle de masaya oturdu. Büyük ölçüde anlaşmaya varılan Jovanoviç’in gelecek sezon Siyah-Beyazlı formayı giymesine kesin gözüyle bakılıyor.

Beşiktaş günlüğü
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-