the TURK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

the TURK

the TURK

AnasayfaPortalAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Aslan iz sürüyor!

YazarMesaj
MeTooR

MeTooR

Aslan iz sürüyor! Empty
MesajKonu: Aslan iz sürüyor!   Aslan iz sürüyor! Icon_minitimeC.tesi Nis. 12, 2008 4:13 am

Hoca arayışlarını tüm hızıyla sürdüren Sarı-Kırmızılılar'ın son durağı Hollanda. Haldun Üstünel ile Murat Yalçındağ, Amsterdam'da temaslarda bulunuyor.
11.4.2008

Sır gibi saklanıyorKarl Heinz Feldkamp’ın istifasından sonra hız kazanan teknik direktör arayışlarında, rota bir kez daha Hollanda’ya çevrildi. Geçtiğimiz hafta İtalya’ya giderek bazı temaslarda bulunan futbol şube sorumluları Haldun Üstünel ile Murat Yalçındağ, önceki akşam Hollanda’ya geçti. Amsterdam’da da çeşitli görüşmeler gerçekleştiren iki genç yöneticinin, elde ettikleri sonuçları direkt olarak Başkan Adnan Polat’a ilettikleri öğrenildi. Listedeki isimler ise sır gibi saklanıyor.

Yine mi Van Gaal?
Galatasaray'da şu ana kadar Michael Laudrup dışında herhangi bir hoca adayının adı gündeme getirilmezken, rota Hollanda’ya çevrilince Van Gaal iddiası tekrar ayyuka çıktı. Van Gaal’ın Sarı-Kırmızılı kulüple anlaşması yolundaki en büyük engel, istediği yüksek bedelli transferler... Bu arada Polat’ın; Lucescu ve Hector Cuper konusunda da nabız yokladığı, sezon bitmeden bir isimle anlaşma sağlamayı hedeflediği ifade edildi.

Raşit ALTUN

Kısa...Kısa...

Falko Götz teklif bekliyor
Kalli’nin yönetime önerdiği teknik direktör adaylarından Falko Götz, “Galatasaray’da oynadığım yıl dört kupa birden kazandık. Böyle bir başarıyı daha önce hiç yaşamamıştım. Eminim yeniden Florya’ya dönmek çok heyecanlandırıcı olurdu” dedi.

Emre’nin kararı kesin!Adnan Polat’ın Başkan seçilmesiyle bir anda yeniden Galatasaray’ın transfer listesine giren Emre Belözoğlu, “Newcastle’dan ayrılabilirim. Çeşitli teklifler var. Değerlendiriyorum. Ama şu an için Türkiye’ye dönmeyi düşünmüyorum” diye konuştu.

Aslan iz sürüyor!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Aslan'da sakatlarda son durum