the TURK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

the TURK

the TURK

AnasayfaPortalAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ödenen 1.6 milyon, ceza 1.06 milyon

YazarMesaj
MeTooR

MeTooR

Ödenen 1.6 milyon, ceza 1.06 milyon Empty
MesajKonu: Ödenen 1.6 milyon, ceza 1.06 milyon   Ödenen 1.6 milyon, ceza 1.06 milyon Icon_minitimePerş. Nis. 10, 2008 8:42 am

Denizlispor'da dün şok bir gelişme yaşandı...
10.4.2008

Denizli yönetimi, iki gün önce futbolcuların alacaklarının karşılığı olan 1.6 milyon YTL’yi hesaplara yatırdı. Dün ise takıma toplam 1 milyon 60 bin YTL ceza kesildi. Ayrıca, yönetim 4 futbolcuyu kadro dışı bıraktı.

Neredeyse aynı miktar...
Denizlispor'da dün şok bir gelişme yaşandı... Maddi sıkıntı nedeniyle futbolcuların iki hafta önce antrenman boykotu yaptığı Yeşil-Siyahlı kulüpte, önceki gün oyunculara toplam 1 milyon 600 bin YTL ödeme yapılmıştı. Ancak dün yönetim kurulu ilginç bir karara imza attı. Başkan Ali İpek, kaleci Souleymanou, Zafer, Bülent ve Gökhan Güleç’in süresiz kadro dışı bırakıldığını açıklarken, oyunculara toplam 1 milyon 60 bin YTL para cezası verildiğini açıkladı. Paraların ödenmesinin hemen ardından neredeyse aynı miktarda ceza kesilmesi kafalarda soru işareti yarattı.

‘6. olursak affedebiliriz’
Yaklaşık iki saat süren yönetim kurulu toplantısından sonra konuşan Başkan İpek, “Denizlispor prensipleri olan bir kulüptür. Yönetim olarak, Denizli kentini ve kulübü küçük düşürücü olayları cezasız bırakamazdık. Antrenmana çıkmayanlara 30’ar, izinsiz basın açıklaması yapan Yusuf’a 40, kulüp otoritesini sarsan Zafer, Gökhan ve Bülent’e 60’ar, kaleci Souleymanou’ya ise 120 bin YTL ceza verdik. Eğer takım ligi 6. sırada bitirirse, cezaları yeniden gözden geçirebiliriz” dedi. Cezaların oyuncuların kalan alacaklarından kesileceği bildirildi.

Ödenen 1.6 milyon, ceza 1.06 milyon
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 100 milyon!
» 30 milyon avroya gidiyor!
» Ronaldinho = 16 milyon avro
» Tuncay'a 5 milyon pound
» Tolunay Kafkas ceza kurulunda!